Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl Görlich *

Karl Görlich * - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1896-1979 Wels) "Landschaft mit Heumandln", rechts unten signiert und datiert K. Görlich (19)70, Aquarell auf Papier, ca. 39 x 52 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Görlich *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.08. - 26.08.2015