Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Zeitgenössischer Künstler

Zeitgenössischer Künstler - Letní aukce

Winter am Hof, Wien, signiert Hermann, Öl auf Platte, 23 x 30 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Zeitgenössischer Künstler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 12.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.08. - 12.08.2015