Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Joseph Denovan Adam

Joseph Denovan Adam - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design

(1842-1896) zugeschrieben/attributed Küstenlandschaft, signiert J. Adam, rückseitig altes Klebeetikett mit Betitelung 'on the coast of T. ife", Öl auf Leinwand, 28,5 x 40,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

12.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Joseph Denovan Adam

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 12.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.08. - 12.08.2015