Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 136

Altschliff-Diamant-BrillantKulturperlenring

Altschliff-Diamant-BrillantKulturperlenring - Klenoty

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

27.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 27.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 26.08.2015