Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Rudolf Hausner *

Rudolf Hausner * - Umění a starožitnosti

(Wien 1914-1995) Erschrockener Europäer, Lithographie in Farbe signiert R. Hausner, Nr. 295/500, betitelt, ca. 50 x 50 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Hausner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 12.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 01.08. - 12.08.2015