Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7028

3 Gießer, 1 Deckel,

3 Gießer, 1 Deckel, - Letní aukce

Gmunden,1. Drittel 19. Jh., Fayence, farbig gemalter floraler Dekor, Höhe 8-8,5 cm, tlw. minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

05.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

3 Gießer, 1 Deckel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 05.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2015