Čís. položky 7113

Paar hohe,

Paar hohe, - Letní aukce

schmale Wand- bzw. Trumeauspiegel in klass. Art, 20. Jh., prof. Fichtenholzrahmen, tw. gold u. grau gefaßt sowie mit goldfarbenen Profilen verziert, je 1 Festonaufsatz aus früherer Zeit, jeweils 2-tlg. antikisierende Spiegeleinlagen, je 218 x 59 cm, Altersspuren

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

05.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Paar hohe,

+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.