Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Alois Zabelitzky *

(Wien 1883-1962) Ort des Gedenkens, signiert A. Zabelitzky, Öl auf Leinwand, 60 x 100 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alois Zabelitzky *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 05.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2015