Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Johannes Rosierse

Johannes Rosierse - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design

(1818-1901) Umkreis Die Büglerin, Öl auf Holz, 44 x 36,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johannes Rosierse

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 05.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2015