Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Adolf Nowey

Adolf Nowey - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design

(Wien 1835 geb., München tätig) Hund im Hühnerhof, signiert A. Nowey, Öl auf Holz, 26 x 21 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

05.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Adolf Nowey

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 05.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2015