Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce

Stillleben, undeutlich signiert , Öl auf Karton, 52 x 36 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), Rei

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 475,-
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 05.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2015