Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef PREM *

Josef PREM * - Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)

(Frohnsdorf/Stmk. 1923 - 2000 Salzburg) 2 Aquarelle: "Rehbock" bzw. "Fasan" - 1985, jeweils unten rechts signiert: Prem, Aquarell auf Papier, je ca. 31 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef PREM *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)
Datum: 06.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2015