Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anton GRATH *

Anton GRATH * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1881 - 1956) "Kaiser Franz Josef I" Kupferlegierung, patiniert, quadratischer Stand, bezeichnet: A. Grath, Plinthe typographisch beschriftet und datiert, Präsidium des Reichsdeutschen Comites ... usw., Karlsbad 1911, Höhe ca. 26 cm, Sockel mit Holzeinlage, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton GRATH *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2015