Čís. položky 9999

Wolfgang HUTTER *

Wolfgang HUTTER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1928 - 2014) "Der Blumenball (Gefängnis der Pamina)" unten rechts signiert und datiert: Hutter (19)73, Farbserigrafie, Auflagenr. 720/999, Blattformat ca. 65 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

06.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Wolfgang HUTTER *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2015