Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl-Heinz FICHTHORST *

Karl-Heinz FICHTHORST * - Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)

(Kiel 1938 geb.) "S. Maria d. Salute III - Venezia" unten links signiert und datiert: KH Fichthorst (19)96, sowie betitelt, Aquarell auf Bütten, ca. 32 x 47,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

06.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Karl-Heinz FICHTHORST *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)
Datum: 06.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2015