Stabbrosche
Weißgold 750, Altschliffbrillant ca. 0,12 ct, 2,4 gøg2
10.08.2015 - 15:41
- Vyvolávací cena:
Stabbrosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 10.08.2015 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.08. - 10.08.2015 |