Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-196984/0019

Medaillon

Medaillon - Klenoty

Silber ca. 800, vergoldet, Imitationsperlen, Glassteine, rückseitig guillochiert, Fotoeinlagen, österr. Einfuhrpunze 1902 - 1922, 12,2 g

Expert: Julie Leroux

10.08.2015 - 15:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Medaillon

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 10.08.2015 - 15:42
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.08. - 10.08.2015