Čís. položky 7908 #

Hubert Sattler

Hubert Sattler - Letní aukce

(1817-1904)Umkreis/Circle Partie an der Axenstraße, signiert J. Stauffer, Öl auf Leinwand, 24 x 32 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 532,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Hubert Sattler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2015