Čís. položky 7908

Karl Vukovic *

Karl Vukovic * - Letní aukce

(1897-1973) Zillertal - Ahornspitze, signiert K. Vukovic, Öl auf Karton, 25,5 x 20,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

29.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Vukovic *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2015