Čís. položky 7908

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Letní aukce

Christus unter seinen Jüngern,Öl auf Leinwand, 63 x 79 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2015