Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert - Letní aukce

Paar Landschaften mit einem Fasan, Öl auf Metall, je 24 x 31 cm, gerahmt(2)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

29.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2015