Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Niederländische Schule des 18. Jahrhunderts

Niederländische Schule des 18. Jahrhunderts - Letní aukce

Wirtshausinterieur, Öl auf Holz, 26 x 19,3 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

29.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2015