Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Walzenkrug, Gmunden Ende 19. Jh.

Walzenkrug, Gmunden Ende 19. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

aus Fayence, gebauchte Wandung, figural undfloral bemalt, glasiert, Höhe ca. 21 cm, bestoßen

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

12.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.08. - 12.08.2015