Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Gottlieb Jelinek *

Gottlieb Jelinek * - Umění, starožitnosti, šperky

(1881-1955 Linz) Rückseitig betitelt "Hinterer Langbathsee", rechts unten signiert G Jelinek, Öl auf Karton, ca. 47 x 64 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gottlieb Jelinek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.08. - 12.08.2015