Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Maria BEHLER *

Maria BEHLER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Kitzbühel 1952 geb.) "Fischer am Chiemsee" unten rechts signiert und datiert: Maria Behler 2013, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 100 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maria BEHLER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 30.07.2015