Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Heinrich WERTHEIM *

Heinrich WERTHEIM * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1870 - 1945) "Ragusa" unten rechts signiert, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 52 x 76 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Heinrich WERTHEIM *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 30.07.2015