Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Anton FILZMOSER *

Anton FILZMOSER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Braunau am Inn 1897 - 1969) "Salzburg - St. Peter und Festung" unten links signiert: A. Filzmoser, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 19 cm, verglast, alter Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Anton FILZMOSER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 30.07.2015