Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Künstler 18. Jh.

Künstler 18. Jh. - Umění a starožitnosti

Priester mit Biebel, Öl auf Leinen, 57 x 45 cm. restauriert doubliert, ungerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

29.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.07. - 29.07.2015