Hereke
Seide, ca. 64 x 39 cm, Nordwest anatolien (Türkei), Mitte 20. Jhdt., älterer Seidenteppich, mit leichten Gebrauchsspuren, signiert
10.08.2015 - 15:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hereke
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.08.2015 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.07. - 07.08.2015 |