Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-113482/0000

Hans Beletz *

Hans Beletz * - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1954 Graz, Teilnahme an der Salzburger Sommerakademie, meist Landschaftsaquarelle) Gastgarten, signiert, datiert H. Beletz 5.8.94, Tusche/ Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 32 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2015 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hans Beletz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.08.2015 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.07. - 07.08.2015