Čís. položky 091-113261/0000

Constantin Damianos *

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Damenbildnis, signiert, datiert C. Damianos Dez 1936, Bleistift/Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 38 x 27 cm, verglast, gerahmt, verschmutzt Knickstellen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

10.08.2015 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Constantin Damianos *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.08.2015 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.07. - 07.08.2015