Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-113236/0000

Franz Weiss *

Franz Weiss * - Umění, starožitnosti, šperky

(1921-2014 Södingberg/Wstmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Die Heilige Dreifaltigkeit", handsigniert, datiert Franz Weiss 67, Holzschnitt, Stockgröße 75,5 x 26,5 cm, verglast gerahmt, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2015 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Weiss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.08.2015 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.07. - 07.08.2015