Čís. položky 191-022026/0052

Konvolut Beschlagteile

Konvolut Beschlagteile - Umění, starožitnosti, šperky

aus Messing und Eisen, plastisch ornamental getrieben, Ende 19./Anfang 20. Jahrhundert, starke Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2015 - 15:32

Vyvolávací cena:

Konvolut Beschlagteile

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.08.2015 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.07. - 07.08.2015