Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022238/0005

Franz Gogger *

(Graz 1882-1973) Steirische Landschaft, Nachlassstempel, Öl auf Karton, Bildausschnitt 29,5 x 39,5 cm, gerahmt, krakeliert

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2015 - 16:13

Vyvolávací cena:

Franz Gogger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Online Auktion Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.08.2015 - 16:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.07. - 07.08.2015