Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022066/0044

Miniatur-Damenportrait

Miniatur-Damenportrait - Umění, starožitnosti, šperky

Aquarell, Messingrahmen, undeutlich signiert, Bildausschnitt 70 x 55 mm REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

10.08.2015 - 16:18

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Miniatur-Damenportrait

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.08.2015 - 16:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.07. - 07.08.2015