Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Ludwig Hans Fischer

Ludwig Hans Fischer - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design

(Salzburg 1848-1915 Wien) Gasse in einer orientalischen Stadt, Grisailleaquarell auf Papier, 18 x 21 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Hans Fischer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 22.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.07. - 22.07.2015