Čís. položky 7000

Josef KREIL *

Josef KREIL * - Umění, starožitnosti, šperky

(Kuttenberg 1906 - 1985 Prag) "Fischerhäuser bei Albergo - Sizilien" mittig rechts signiert: Kreil, Villa Mazaro/Taormina, Aquarell auf Papier, ca. 43,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

23.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Josef KREIL *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.07. - 23.07.2015