Čís. položky 7000

Speckstein-Figurengruppe auf Podest, China, 19. Jhdt.?

Speckstein-Figurengruppe auf Podest, China, 19. Jhdt.? - Umění, starožitnosti, šperky

vollplastisch freistehend geschnitten, Höhe ca. 30,5 cm, beschädigt, gebrochen, Klebestellen, Teile fehlen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

23.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.07. - 23.07.2015