Münzangehänge "Ingolstadt 1967"
Gold 986, Montierung 585, Gewicht 21,8 g, gebraucht øG22
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
23.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 17.07. - 23.07.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring
- Fingerspitzenformer