Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 392-214675/0001

Herrnring

Herrnring - Klenoty

Gold 750 ein Brillant ca. 0,30 ct (RW 63) handgefertigt monogrammiert 29,4 g øG29

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

30.07.2015 - 17:16

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Herrnring

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty
Datum: 30.07.2015 - 17:16
Prohlídka: 20.07. - 30.07.2015