Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7108

Verwandlungstisch in Demi Lune Form,

Verwandlungstisch in Demi Lune Form, - Letní aukce

19. Jh., Hartholzgestell mahagonifurniert, mattiert, gedrechselte Füße, ausstellbar 3 halbrunde Platten, Messingrollen, 80 x 125 x 6 2 cm, Alters- und Gebrauchsspuren. (MIN)

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015