Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7025

1 Paar Sockelvasen,

1 Paar Sockelvasen, - Letní aukce

Porzellan, reliefierter Blattdekor, blau und gold staffiert, Höhe 20,5 cm, apokryphe gepresste undeutliche Bindenschildmarke, Böhmen 19. Jh., berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

1 Paar Sockelvasen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015