Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7017

Mönch,

Mönch, - Letní aukce

alpenländisch um 1760-80, Holz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Höhe 26 cm, starke Altersschäden, Teile fehlen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Mönch,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015