Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

6 Wiener Messerbänke,

6 Wiener Messerbänke, - Letní aukce

Silber, Länge 10 cm, Gewicht 130 g, Meisterzeichen, Wiener Windhundkopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

6 Wiener Messerbänke,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015