Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7003

Blau-weißer Teller,

Blau-weißer Teller, - Letní aukce

China, 18. Jh., Porzellan, unterglasurblau gemalter floraler Dekor, brauner Rand, Dm. 22,4 cm, Rand etwas best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Blau-weißer Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015