Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 258

Künstler 20. Jhdt. *

Künstler 20. Jhdt. * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Blumenwiese", Öl auf Leinwand, 78 x 117 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015