Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Luigi Lanza

Luigi Lanza - Letní aukce

(tätig in Venedig,19. Jh.) Die Seufzerbrücke in Venedig, signiert Lanza L., Aquarell auf Papier, 28 x 16 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Luigi Lanza

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015