Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Georg Geyer

Georg Geyer - Letní aukce

(Wien 1823-1912) Die alte Mühle, signiert und datiert Geyer 1846, Öl auf Leinwand, 50 x 64 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Georg Geyer

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015