Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Elgant gekleidete Dame und Herr,

Elgant gekleidete Dame und Herr, - Umění a starožitnosti

Keramik färbig staffiert gemarkt Goldscheider USA, Höhe ca. 23 cm. am sockel restaurierte Stelle, Sprungbildung

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 04.07. - 15.07.2015