Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

August MÖTSCH *

August MÖTSCH * - Umění, starožitnosti, šperky

(Düsseldorf 1865 - 1952) "Kampf zweier Birkhühner im Moor" unten links signiert: A. Mötsch, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 60 x 80 cm, kleinere Farbfehlstellen Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

August MÖTSCH *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 16.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.07. - 16.07.2015